Telefon
WhatsApp
Facebook
İnstagram
Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunan büromuz, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku ve Türk – Alman Hukuku alanlarında hizmet vermektedir.
  • Adresİstasyon Cad 100.Yıl Apt. Kat:2 No:4 F.Cıngıllıoğlu İlköğretim Okulu Karşısı – Emek Işıklar Kocasinan / Kayseri / Türkiye
  • Telefon+90 352 222 21 21
  • E-Postainfo@forumhukuk.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Forum Hukuk

Bizi tanıyın

Forum Hukuk, uzun zamandır hukuk alanında danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Hukukun tüm disiplinleri, tüm özel uzmanlık alanlarında; uluslararası firmaların, yabancı ülke vatandaşlarının Türkiye mahkemelerindeki davaları, Türk vatandaşlarının ve tüm hukuki sorunlarında profesyonel, uluslararası standartlarda, kaliteli, hızlı ve uzman kadrosuyla sonuç alıcı bir hizmet vermektedir.

Alanlarında uzmanlaşmış avukat kadrosu, ilkeli, güvenilir, müvekillerinin haklarını sonuna kadar koruyan, hukuka saygılı bir firma olan Forum Hukuk, birlikte çalıştığı kişilerin ve firmaların hukuksal sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturmak, mağduriyetlerini gidermek, mağdur olmamalarını sağlamak için hizmet verir.

Forum Hukuk; ticaret hukuku, tüketici hukuku, rekabet hukuku, imar hukuku, idare ve vergi hukuku, icra ve iflas hukuku, iş hukuku, borçlar hukuku, miras hukuku, aile hukuku, havacılık hukuku, spor hukuku, tıp hukuku gibi hukukun tüm alanlarında hizmet vermektedir.

Forum Hukuk, birleşme ve devralmalar, uyuşmazlık çözümü, bankacılık ve finans, yabancı yatırımlar, kamu ihaleleri, fikir ve sanat eserleri sahipliği gibi konularda da hem danışmanlık hem de anlaşmazlıklarda avukatlık hizmeti vermektedir. Forum Hukuk, tüm uzman kadrosu ile tüm hukuki sorunlarınızda danışmanlık ve avukatlık hizmetini en yüksek standartlarda sunmaktadır. Daha fazla bilgi için ofisimizi ve internet sitemizi ziyaret ediniz.

Avukat / İbrahim AKDOLUSAÇ
Forum Hukuk Yönetim Kurulu Başkanı

E-Posta Bültenimize Kaydolun
Düzenli olarak projelerimiz hakkında bilgilendirici bültenler gönderiyoruz.